کمل بک کوهنوردی (کیسه آب کوهنوردی)

فیلتر های محصولات
بــــرندها

نمایش 1–12 از 14 نتیجه

نمایش 18 12 9

در طول مسیرهای کوهستانی دسترسی به آب امری بسیار مهم است. به همین دلیل کمل بک کوهنوردی ساخته شد که به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم کوهنوردی شناخته می شود. کیسه های آب کوهنوردی یا همان کمل بک یک ترکیب هوش مهندسی و تکنولوژی برای تامین آب مورد نیاز کوهنوردان در طی مسیر است. این وسیله دارای یک مخزن آب به همراه یک لوله یا شلنگ و یک شیر باز و بست است. کمل بک به راحتی در درون کوله پشتی کوهنورد قرار می گیرد و بخش نی آن از کوله پشتی خارج می شود.

با داشتن کمل بک در طی مسیر کوهنوردی بدون نیاز به توقف و جا به جایی بطری آب، به راحتی به آب مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت.

ویژگی های کمل بک کوهنوردی

  • با کمل بک، کوهنورد به راحتی و در حال حرکت نیز می تواند آب بنوشید و نیاز به داشتن بطری آب ندارد.
  • کمل بک کوهنوردی به راحتی درون محفظه مخصوص کوله قرار می گیرد و فضای زیادی از کوله را اشغال نمی کند.
  • کیسه آب به کوهنورد اجازه می دهد تا به راحتی بتواند ورود و خروج آب را تنظیم کند و از آب داخل مخزن استفاده کند.
  • کیسه آب کوهنوردی برای دیگر ورزش ها مانند دوچرخه سواری، دویدن و پیاده روی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

خرید کمل بک کوهنوردی از زیبا کمپ

شما عزیزان می توانید با بهترین قیمت و کیفیت انواع کمل بک (کیسه آب) را از فروشگاه اینترنتی زیباکمپ به صورت اورجینال خریداری نمایید.

انواع برندهای کمل بک در زیبا کمپ

کمل بک

کمل بک یا کیسه آب در ظرفیت های مختلف توسط کمپانی های بزرگ تولید می شوند که علاوه بر افزایش کیفیت محافظ سلامتی کوهنورد است. انواع برندهای کیسه آب موجود در زیبا کمپ:

  • کمل بک اسنوهاک
  • کمل بک جیلو
  • کمل بک کله گاوی
  • کمل بک بلک دیر

نحوه استفاده از کیسه آب کوهنوردی (کمل بک)

کیسه آب کوهنوردی

حتما قبل از استفاده از کمل بک آن را با آب سرد بشویید و سپس آشامیدنی را داخل آن ریخته و درب آن را کاملا محکم کنید. کوله ها دارای محفظه کمل بک است. کیسه آب را در جای مخصوص خود قرار دهید و در حین راه رفتن از شلنگ آن که بیرون از کوله است، به راحتی می توانید آب بنوشید.

قیمت کمل بک کوهنوردی (کیسه آب) در زیبا کمپ

انواع مختلف کمل بک با حجم و برندهای متنوع در فروشگاه کوهنوردی زیبا کمپ موجود است. شما می توانید محصول مورد نظر خود را با قیمت عالی خریداری کنید تا در اسرع وقت به شما مشتری محترم تحویل داده شود. برای خرید بهترین مارک کمل بک باکیفیت از متنوع ترین برندها در زیبا کمپ هر چه زودتر اقدام کنید.