چادر کله گاوی (جیلو - پکینیو)

فیلتر های محصولات
بــــرندها

در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 18 12 9

چادر کله گاوی (pekynew) یا همان جیلو، جز محبوب ترین و پرفروش ترین چادرها در ایران است. این چادر کوهنوردی کاملا ضد آب، ضد طوفان است. همچنین این چادرها کاملا آب بندی شده است. چادر پکینیو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این چادرها در ایران در دو سری C و سری K موجود است.

خرید چادر کله گاوی (pekynew)

با چادر کوهنوردی کله گاوی تجربه ای به یاد ماندنی از کوهنوردی، کمپینگ و طبیعت گردی خود به جای بگذارید. شما می توانید با خرید محصولات برند کله گاوی یا جیلو (پکینیو) از کیفیت بالا و قیمت مناسب بهره مند شوید.

انواع چادر کوهنوردی کله گاوی (جیلو) در زیبا کمپ

چادر کله گاوی

چادر کله گاوی 4 نفره K2021C:

چادر 4 نفره کله گاوی بهترین انتخاب برای مسافرت های دسته جمعی و خانوادگی است. این چادرها به علت حجم بالا دارای وزن بالایی است و برای کوهنوردی و حمل با کوله گزینه مناسبی نیست.

چادر پکینیو 3 نفره 3 تیرک K2019:

چادر کوهنوردی پکینیو 3 نفره با 3 تیرک، یک چادر 4 فصل است. این چادر کاملا ضد آب است. داشتن تیرک اضافی در چادر کمپینگ 3 نفره کله گاوی مدل k-2019 باعث می شود که کاملا در برابر باد استوار و مقاوم باشد.

چادر پکینیو (جیلو) 3 نفره 4 تیرک K2021B:

چادر 3 نفره کله گاوی با 4 تیرک از جدیدترین سری های چادر کله گاوی است. این چادر با داشتن 4 تیرک در برابر بادهای شدید مقاومت بسیار عالی دارد. این چادر دارای لنگر برف است و باعث می شود در هوای برفی مانع از عبور برف به داخل چادر می شود.

چادر کله گاوی 3 نفره K2003: این چادر کله گاوی مناسب برای 4 فصل سال است. چادر کمپینگ 3 نفره کله گاوی مدل k-2003 نسبت به سری C دارای ضخامت پارچه بیشتری است و کاملا ضد آب است.

چادر پکینیو 2 نفره K2009:

چادر کوهنوردی ضد طوفان 2 نفره K2009 دارای دو تیرک است که استراکچر آن به صورت صلیبی است و به همین علت گزینه بسیار خوبی برای کمپ در ارتفاعات با وزش بادهای شدید است. این چادر مخصوص ارتفاع دارای کیت تعمیر نیز می باشد.

چادر جیلو (پکینیو) دو نفره پلاس 4 تیرک K2021A:

فضای داخلی چادر 2 نفره کله گاوی جیلو 4 تیرک که با وجود تیرک افزایش می یابد و تعداد 3 نفر هم به راحتی می توانند در آن نشسته یا بخوابند.

چادر کله گاوی دو نفره پلاس K2001:

این چادر دو نفره برای 4 فصل سال مناسب و کاملا ضد آب است. چادر کله گاوی k2001 دارای گتر یا همان لنگر برف است و در هوای برفی برای کمپ زدن گزینه مناسب تری به شمار می آید.

چادر کله گاوی یک نفره K2002:

این چادرها دارای وزن بسیار سبکی است و گزینه خوبی برای سفرهای کوهنوردی است. چادر تک نفره کله گاوی دارای پارچه ضد آب است.

قیمت چادر کله گاوی

در حال حاضر برند کله گاوی محصولات خود را در آسیا و اروپا با کیفیت های بالایی به فروش می رساند. فروشگاه زیبا کمپ، چادر اورجینال و اصلی برند پکینیو را با گارانتی و با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما مشتری محترم قرار می دهد.