سایبان کمپینگ و مسافرتی

فیلتر های محصولات

در حال نمایش 8 نتیجه

نمایش 18 12 9

خرید سایبان کمپینگ و سفری (سایه بان)

خرید سایبان کمپینگ

خرید سایبان کمپینگ و مسافرتی باعث می شود که شما با خیال راحت پا در طبیعت گذاشته و نگرانی بابت خورشید و از بین رفتن سایه یا بارش ناگهانی باران نداشته باشید. سفر کردن در دل طبیعت و دور شدن از هیاهو و شلوغی شهر امری ضروری است و نیاز به داشتن لوازم کمپینگ مناسب است. کمپ در طبیعت باعث افزایش سلامت جسمانی و روانی می شود. در این میان ممکن است عواملی مانند باران یا آفتاب، مانع از لذت کامل شما از طبیعت شود. بنابراین داشتن یک سایه بان مناسب قبل از سفر، طبیعت گردی و کوهنوردی را فراموش نکنید.  شما می توانید انواع سایه بان کمپینگ را با قیمت مناسب از فروشگاه آنلاین زیبا کمپ تهیه بفرمایید.

اهمیت خرید سایه بان کمپینگ برای سفر

سایبان کمپینگ

سایبان مسافرتی

اگر برای سفر خود یک سایبان کمپینگ داشته باشید با خیال راحت می توانید در هر جایی که مد نظرتان است یک سایه خوب و عالی داشته باشید. از دلایلی که لازم است در هنگام سفر همراه خود سایبان داشته باشید موارد زیر است:

  • محافظت از پوست در برابر نور خورشید
  • کاهش خطر آفتاب سوختگی
  • تنظیم دما
  • فضایی برای استراحت

انواع سایبان کمپینگ (مسافرتی)

انواع سایبان کمپینگ

سایبان های کمپینگ انواع مختلفی با کاربردهای مختلفی دارند که در زیر شاره می شود:

سایبان خدماتی

سایه بان

این نوع سایبان ها معمولا به طور دائمی برپا می شوند و فضای بزرگ و استحکام بالایی در برابر انواع حوادث طبیعی دارند.

سایه بان متصل

این نوع سایبان ها برای برپایی به یک تکیه گاهی مانند درخت، خودرو یا صخره کمک گرفته می شوند. نصب بسیار ساده ای دارد و برای طبیعت گردی و کمپ مناسب است

سایبان مسافرتی یا کمپینگ

سایه بان کمپینگ

این سایبان جز مناسب ترین ها برای طبیعت گردی، کمپینگ و سفر است. سایبان های کمپینگ وزن کمی دارد و به راحتی قابل حمل است.

سایبان تیرک دار

این نوع سایبان ها دارای وزن سبکی هستند و معمولا تنها توانایی ایجاد پوشش برای تعداد کمی از افراد را دارند.

سایبان کوهنوردی (تارپ)

این نوع سایبان ها در برنامه های کوهنوردی یا انفرادی مورد استفاده قرار می گیرد. تارپ ها فاقد میله و تیرک هستند و با اتصال به درخت و یا استقرار بر روی عصا کوهنوردی برپا می شوند.

قیمت سایبان کمپینگ بزرگ زیبا کمپ

سایبان کمپینگ

فروش سایبان کمپینگ در اندازه و مدل های مختلف در فروشگاه زیبا کمپ برای شما مشتری محترم فراهم شده است. شما می توانید یک محصول خوب با ضمانت اصل بودن کالا از زیبا کمپ تهیه بفرمایید. فروشگاه زیبا کمپ برای رفاه حال شما مشتری عزیز محصولات خود را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید با خرید محصول، در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید.