فلاسک و قمقمه کوهنوردی

فیلتر های محصولات

نمایش 1–12 از 49 نتیجه

نمایش 18 12 9

فلاسک کوهنوردی و کمپینگ

هنگامی که شروع به ماجراجویی در کوهستان‌ها و یا کمپینگ می‌کنید نیاز است بدانید یک فلاسک کوهنوردی خوب می‌تواند تجربه شما را بهبود ببخشد. فلاسک کمپینگ و کوهنوردی از لوازم و تجهیزات کوهنوردی ضروری و مهم است که برای برنامه‌های کمپینگ و یا کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد.
حال در این بین می توان به جرات گفت که از بهترین مارک فلاسک کوهنوردی ساخته شده تا حال حاضر فلاسک استنلی را نام برد. شرکت استنلی بعد از جنگ جهانی دوم کار خود را شروع کرده و در حال حاضر فلاسک استنلی محبوبیت و شهرت بالایی نسبت به رقبای خود پیدا کرده است که با توجه به مواد اولیه با کیفیت خود بهترین گزینه برای خرید فلاسک خوب و مناسب می‌توان باشد
فلاسک‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلفی ارائه شده است که برای مثال فلاسک کوهنوردی یک لیتری و همچنین اگر نیاز به حجم کمتر و حمل آسان تر دارید می‌توان به فلاسک کوهنوردی نیم لیتری اشاره نمود.
همان طور که گفته شد فلاسک‌ها از انواع مختلفی برخوردار هستند که با توجه به نوع فعالیت و برنامه خود می‌توانید انتخاب نمایید. برای مثال برای فعالیت‌های کوهنوردی به دلیل فضای کم و مسیر‌های طولانی در کوهستان‌ها برای پیمایش، نیاز است فلاسک کوهنوردی یک لیتری و پایین تر از آن را انتخاب کنید. اما برای فعالیت‌های کمپینگ و طبیعت گردی به دلیل زمان کم و راحت بودن این فعالیت نسبت به کوهنوردی شما برای انتخاب فلاسک کمپ یا حجم بیشتر راحت‌تر هستید.

انواع برندهای فلاسک کوهنوردی در زیبا کمپ

  • فلاسک کوهنوردی استنلی
  • فلاسک کوهنوردی اسنوهاک
  • فلاسک سانری

قیمت فلاسک کوهنوردی

فلاسک استنلی

فلاسک از ضرورترین وسایل مهم و ضروری در برنامه‌های کمپینگ است که قیمت فلاسک کوهنوردی با توجه به میزان حجم فلاسک، برند فلاسک، جنس بدنه و مدل فلاسک می‌تواند متغییر باشد. با توجه به نیاز و همچنین سلیقه خود در سایت زیبا کمپ می‌توانید انواع فلاسک کوهنوردی و کمپینگ با مدل‌ها و برند‌های مختلف خریداری کنید
اما در این بین باید گفت که محصولات استنلی با توجه به قیمت‌های بالاتری که نسبت به فلاسک‌های کمپینگ رقبای خود دارد، زیرا دارای کیفیت بالا و عمر طولانی هستند که می‌تواند تا مدت‌ها همراه شما باشد و لذت نوشیدن چایی در فضا‌های مختلف را به شما می‌دهد.

نکات ضروری در خرید فلاسک کوهنوردی

اگر شما از علاقمندان نسبت به کوهنوردی و طبیعت گردی هستید نگهداری غذا و مایعات که می‌تواند آب یا قهوه و حتی چای باشد باید به یکسری نکات مهم در خرید فلاسک توجه فرمایید. خرید فلاسک مناسب می‌تواند در گرمای تابستون لذت نوشیدن مایعات سرد و در سرمای زمستان لذت نوشیدن مایعات گرم را تا چندین برابر بالا ببرد.
با توجه به نوع فعالیت خود و مدت زمان کمپینگ و کوهنوردی تنوع بالایی از مدل‌های فلاسک وجود دارد که از مهم ترین نکات در خرید فلاسک کوهنوردی قابلیت حفظ دما آن است که همان طور که گفته شد از 8 ساعت نگهداری گرم و سرد تا 48 ساعت می‌تواند متغیر باشد.

قمقمه آب کوهنوردی

یکی از نیاز‌های اساسی بدن انسان آب است که در یکسری از فعالیت‌های طولانی مانند کوهنوردی برای رفع خستگی و همچنین تشنگی نیازمند وسیله‌ای برای نوشیدن آب داریم که قمقمه کوهنوردی از لوازم و تجهیزات مهم برای کوهنوردی است.
یک قمقمه کوهنوردی حرفه ای از انواع مختلف وجود دارد که می‌توان به گنجایش و ظرفیت قمقمه، اندازه و وزن آن و همچنین جنس بدنه یا کیفیت اشاره نمود. قمقمه آب نه تنها برای کوهنوردی کاربردی و لازم است بلکه برای طبیعت، محل کار، مدرسه و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تفاوت فلاسک کمپینگ و قمقمه آب کوهنوردی

تفاوت مهم در فلاسک کمپینگ و کوهنوردی با قمقمه، این است که فلاسک‌ها با توجه به قابلیت مهم آن ینی گرم و سرد نگهداشتن طولانی مایعات مورد استفاده در برنامه‌های طولانی مدت قرار می‌گیرند، اما قمقمه آب، فقط قابلیت نگهداشتن و حمل مایعات را برای ما دارند و برای برنامه‌های کوتاه مدت و چند ساعته به کمک ما می‌آیند و ما را از احساس تشنگی نجات می‌دهند.

اهمیت داشتن قمقمه کوهنوردی حرفه ای

اهمیت داشتن قمقمه آب کوهنوردی حرفه ای

اگر تجربه قبلی رفتن به کوه را داشته باشید متوجه خواهید شد که تشنگی در مسیر‌های با فراز و نشیب بالا عذاب آور است، با توجه به فعالیت سنگینی که انجام می‌دهید باعث سوخت و ساز بالای بدن می‌شوید، در نتیجه شما آب بدنتان کم خواهد شد و نیاز شدید به آب پیدا می‌کنید.
بهتر است برای اینکه از این مشکل جلوگیری کنید از قمقمه‌های حرفه‌ای که برای این کار تعبیه شده اند استفاده کنید و از مسیر‌های سخت و جذاب لذت کافی را ببرید.

ویژگی های مهم در خرید قمقمه کوهنوردی

در خرید قمقمه‌های کوهنوردی بهتر است به موارد زیر توجه کنید تا تجربه بهتری در طبیعت و برنامه‌های کوهنوردی‌ خود داشته باشید:

  • شکل ظاهری
  • گنجایش قمقمه
  • دارای قابلیت شستشو
  • نوع دهانه قمقمه
  • جنس بدنه قمقمه کوهنوردی