کیف کمری کوهنوردی

فیلتر های محصولات
بــــرندها

در حال نمایش 6 نتیجه

نمایش 18 12 9

کیف کمری کوهنوردی (Waist Bag)، یک کیف کوچک و کاربردی برای طبیعت گردی، کمپینگ و کوهنوردی است که از جنس پارچه ای یا چرمی ساخته می شود. این نوع کیف ها با استفاده از یک بند در اطراف کمر بسته می شود که شما می توانید آن را به کمر خود بسته یا بند آن را روی شانه خود قرار دهید.

خرید کیف کمری کوهنوردی

کیف کمری

فروشگاه اینترنتی زیبا کمپ، به عنوان بهترین نماینده فروش انواع لوازم کوهنوردی و کمپینگ، خرید مطمئن و راحت با قیمت مناسب از برندهای متنوع با کاربردهای خاص برای شما عزیزان تضمین می کند. شما می توانید محصول مورد نظر خود را قبل از خرید، به صورت مشاوره رایگان یا مطالعه کامل جزئیات خریداری نمایید. زیبا کمپ تمامی تجهیزات کوهنوردی و لوازم کمپینگ شما را با ضمانت اصل کالا و نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتری محترم قرار می دهد.

انواع کیف کمری طبیعت گردی و کوهنوردی

کیف کمری کوهنوردی

 1. کیف سی پانل (C-Panel): کیف های سی پنل دارای یک پنل اصلی بزرگ هستند که آسان باز و بسته می شوند. این نوع کیف کمری برای حمل وسایل کم حجم مناسب است و به راحتی به موارد داخل کیف می توانید دسترسی پیدا کنید.
 2. کیف های تاپ لودینگ (Top-Loading): این نوع کیف ها دارای یک بازوی بالایی هستند و نقطه ورود به داخل کیف نیز هستند. آن ها برای حمل بارهای سنگین مناسب هستند.
 3. کیف های هیبریدی (Hybrid): کیف های هیبرید ترکیبی از دو کیف بالایی است که هم دارای بازو بالایی و هم دارای پنل اصلی که باعث می شود از انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشند.
 4. کیف های فریم بک (Frame packs): این نوع کیف کمری دارای یک قاب پلاستیکی و یا فلزی است که به عنوان یک ساختار پشتیبانی عمل می کند. و مناسب برای حمل بارهای سنگین است.

ویژگی های مهم کیف کمری کوهنوردی

کیف کمری کوه

ظرفیت کیف کوهنوردی:

کیف های کمری بسته به نیاز شما در کوهنوردی، طبیعت گردی و مسافرتی در ظرفیت های مختلف طراحی شده است.

سیستم پشتی کیف کمری کوه:

برخی از کوله کمری کوهنوردی دارای پنل های تنظیم پذیر هستند که باعث جلوگیری از آسیب شده و همچنین وزن بار به درستی توزیع می شود.

بندها و جیب های مختلف:

کیف های کمری معمولا دارای جیب ها و دسته های مختلف است تا امکان دسترسی به وسایل و تجهیزات راحت تر باشد.

جنس کوله کمری کوهنوردی و طبیعت گردی:

این کیف ها از جنس های مختلفی مانند نایلون، کردورا و یا پلی استر ساخته می شود. برخی مدل ها ضد آب هستند و در برابر باران وسایل داخل کیف محافظت می شود.

بهترین کیف کمری کمپینگ در زیبا کمپ

 • کیف کمری پکینیو (کله گلوی)
 • کیف کمری اسنوهاک
 • کیف کمری تانلوهو

نکات خرید کوله کمری کوهنوردی

خرید کیف کمری کوهنوردی

 • در هنگام خرید کوله کمری کوهنوردی حتما به جنس آن دقت کنید تا خیالتان راحت باشد و در هنگام استفاده احساس راحتی داشته باشید. کیف های کمری معمولا از جنس چرم، پارچه ای و برزنت است.
 • کیف های کوهنوردی دارای ابعاد مختلفی است و هر فرد با توجه به شرایط جسمی و قدی خود باید انتخاب مناسبی داشته باشد
 • ضد آب بودن کیف کمری بسیار مهم است. البته کیف کمری ضد آب دارای قیمت بیشتری نیز خواهد بود.
 • بهتر است در هنگام خرید کیف کمری به ظاهر و تعداد جیب های آن دقت کنید. وجود جیب های بیشتر باعث نظم دهی به وسایلتان می شود و در زمان نیاز به هر وسیله، آن را به راحتی پیدا می کنید.

قیمت کیف کمری کوهنوردی زیبا کمپ

از مهم ترین فاکتورهای که در قیمت کیف کمری کوه، موثر است برندهای تولید کننده، میزان حجم و ظرفیت، نوع متریال و همچنین ساختار آرگونومیک است. با در نظر گرفتن این موارد هنگام خرید، قیمت اصلی این نوع محصولات برای شما روشن تر می شود.