کوله پشتی کوهنوردی اسنوهاک

فیلتر های محصولات
بــــرندها

در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 18 12 9

محصولات اسنوهاک یکی از پرطرفدارترین لوازم کوهنوردی ایران شناخته می شود. که این اعتبار، به علت سال ها فروش در کشور، در میان مصرف کنندگان به دست آورده است. اسنوهاک (snow hawk) یک برند چینی است که با استانداردهای جهانی همراه شده است و تلاش می کند که در کنار داشتن قیمتی مناسب، محصول با کیفیتی را تولید کند. شما می توانید قیمت تجهیزات کوهنوردی و کمپینگ را در سایت اینترنتی زیبا کمپ مشاهده بفرمایید.

خرید کوله پشتی کوهنوردی اسنوهاک

کوله پشتی کوهنوردی یکی از مهم ترین وسایل در هنگام کوهنوردی است. شما باید کوله استاندارد به همراه داشته باشید تا در حمل وسایل خود دچار آسیب نشوید. کوله پشتی های برند اسنوهاک در حین داشتن قیمت بسیار مناسب، مطابق با استانداردهای جهانی هستند. در فروشگاه زیبا کمپ انواع مختلف کوله پشتی کوهنوردی اسنوهاک در حجم های مختلف موجود است که می توانید انتخاب و خریداری کنید.

انواع کوله پشتی کوهنوردی اسنوهاک در زیبا کمپ

فاکتورهای مورد نیاز خرید کوله کوهنوردی مناسب

ضد آب: کوله پشتی شما باید ضد آب باشد تا در هنگام بارش برف و باران، خیس نشود. معمولا کوله پشتی های استاندارد در زیر کوله دارای کاور باران نیز می باشد.

اندازه کوله پشتی: شما در هنگام خرید کوله پشتی باید به اندازه آن دقت کنید. مهم ترین قسمت کوله پشتی طول آن است که باید با طول نیم تنه شما برابر باشد. 

وزن کوله پشتی: وزن کوله پشتی فاکتور مهمی در انتخاب آن است. برند اسنوهاک سعی بر آن داشته که کوله پشتی هایی با وزن سبک و قیمت مناسب طراحی کند.

تسمه و کمربند: داشتن یک بند راحت که فشار را از روی شانه ها بردارد و به صورت بالشتکی باشد توصیه می شود. کمربند ها به ثابت نگه داشتن کوله پشتی کمک می کند و باعث فشار کمتر بر روی کمر می شود.

قیمت کوله پشتی کوهنوردی اسنوهاک در زیبا کمپ

در فروشگاه زیبا کمپ محصولات متنوعی از برند اسنوهاک موجود است که از متنوع ترین این محصولات، کوله پشتی کوهنوردی است. این مجموعه انواع مختلف کوله کوهنوردی در حجم های مختلف با قیمت مناسب را در اختیار شما مشتری محترم قرار می دهد.