کوله پشتی کوهنوردی کایلاس (Kailas)

فیلتر های محصولات

در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 18 12 9

برند کایلاس یکی از شرکت های محبوب در حوزه تولید لوازم کوهنوردی و کمپینگ است. این شرکت محصولات بسیار با کیفیتی در سطح استاندارد جهانی برای صخره نوردی و کوهنوردی حرفه ای تولید می کند. یکی از محصولات معروف کایلاس کوله پشتی های آن در حجم های مختلف است که از بهترین مواد و متریال ساخته شده است. برند کایلاس یکی از بهترین برندهای نوظهور است که نیازهای شما را به شکل ویژه ای برطرف می کند. یکی از مهم ترین ویژگی های محصولات قیمت پایین در کنار کیفیت بالا محصولات است که توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کرده است. برای خرید کوله پشتی کوهنوردی برند کایلاس در مدل های مختلف از فروشگاه زیبا کمپ می توانید اقدام کنید.

انواع کوله کوهنوردی کایلاس (KAILAS)

کوله پشتی کایلاس

کوله پشتی کایلاس 55+10 مدل king: این کوله پشتی گزینه بسیار مناسبی برای سفرهای چند روزه کوهنوردی و کمپینگ است. جنس پارچه کوله پشتی کایلاس مدل the king 55+10l از نایلون قوی با مقاومت بالا است. وزن کوله پشتی کایلاس کینگ 2.1 کیلوگرم است.

کوله کوه کایلاس 10+65 مدل Olympus: این کوله جز بهترین کوله ها برا کوهنوردی چند روزه است که حجم بسیار مناسبی دارد. کوله پشتی کایلاس مدل olympus iv 65 10l دارای وزن 2.320 کیلوگرم است.

کوله کایلاس 40 لیتر Cyclone: کوله کایلاس 40 لیتری سایکلون گزینه مناسب برای برنامه های تراکینگ و مسافرت های یک روزه است.

کوله پشتی کایلاس 5+38 مدل Ridge: این کوله پشتی با وزن 1.5 کیلوگرم گزینه مناسبی برای سفرهای 1 تا 2 روزه است. کوله کایلاس 38+5 مدل ridge از کیفیت خوبی برخوردار است.

کوله پشتی کوه ایلاس 5+48 مدل Ridge: این کوله پشتی با وزن 2.4 کیلوگرم است. طراحی آن به گونه است که الهام گرفته از سلسله رشته کوه های بهم پیوسته است. جنس کوله کایلاس 48+5 مدل ridge، نیلون 200D با چگالی بالا 420D است.

خرید و قیمت کوله پشتی کوهنوردی کایلاس

قیمت انواع کوله کوه کایلاس را می توانید در سایت مشاهده کنید. زیبا کمپ ارائه کننده تجهیزات کوهنوردی و کمپ به سراسر کشور است. پس از ثبت سفارش و خرید در اسرع وقت محصول مورد نظر شما تحویل داده می شود.