برند کله گاوی (جیلو - پکینیو)

فیلتر های محصولات
بــــرندها

نمایش 1–12 از 31 نتیجه

نمایش 18 12 9

برند کله گاوی

خرید محصولات برند پکینیو (کله گاوی)

انواع کیسه خواب، چادرهای ضد آب، کوله پشتی و دیگر تجهیزات کمپینگ و کوهنوردی با برند پکینیو در زیبا کمپ آماده ارائه به مشتریان هستند. شما می توانید قبل خرید محصول از ما مشاوره گرفته تا انتخاب صحیح داشته باشید. همچنین بعد از ثبت سفارش و خرید محصول، تحویل به موقع کالا توسط زیبا کمپ انجام می شود.

معرفی برند کله گاوی (pekynew)

برند کله گاویبرند جیلوبرند پکینیو متعلق به شرکت امداد کوه نیل است. این برند توسط یک کارآفرین ایرانی خلاق با هدف تولید لوازم کوهنوردی تاسیس شده است. در واقع برند جیلو به طور عمیقی به برند کله گاوی گره خورده است؛ به طوری که اگر دقت کرده باشید روی بعضی مدل های چادر پکینیو (کله گاوی) کلمه جیلو ذکر شده است و این به خاطر همکاری نزدیک جیلو با شرکت پکینیو است. برند جیلو سعی در تولید محصولات با کیفیت و تنوع بالا دارد که پیشرفت چشم گیری در تولید تجهیزات کوهنوردی داشته است.

معرفی محصولات برند جیلو (jilo)

از ویژگی های لوازم کوهنوردی jilo داشتن ارتقا دائمی کیفیت محصولات با توجه به نظرات و بازخورد کاربران، استفاده از تکنولوژی روز، مواد اولیه با کيفيت، قیمت مقرون به صرفه نسبت به سایر رقبا است.

قیمت محصولات برند جیلو (jilo)

لازم به ذکر است شرکت امداد کوه نیل، صاحب امتیاز و پخش کننده محصولات اصلی پکینیو یا کله گاوی در ایران است و لوازم کوهنوردی کله گاوی سری K است که از اواسط سال 1403 با برند جیلو تولید و پخش می شود. شما می توانید محصولات جیلو با مناسب ترین قیمت را در زیبا کمپ مشاهده کنید و خرید با ضمانت و امن را تجربه کنید.