زیر انداز مسافرتی

فیلتر های محصولات

در حال نمایش 3 نتیجه

نمایش 18 12 9

سفر یعنی خوشگذرانی و دور شدن از دغدغه ها و کارهای روزمره است. داشتن یک زیرانداز مسافرتی مناسب همیشه یکی از ضروریات بوده و بسیار کاربردی است. با داشتن یک زیر انداز مناسب خاطرات خوب را در هنگام کنار هم نشستن خانواده و دوستان، می توانید رقم بزنید.

خرید زیر انداز مسافرتی

زیرانداز مسافرتی همان فرش هایی است که بیرون از خانه داریم. یک زیرانداز برای قرار دادن لوازم کمپینگ و مسافرتی، نشستن، استراحت کردن در طبیعت را فراهم می کند. اگر قصد ماندن در طبیعت یا سفر به مدت طولانی را داریم و می خواهیم ار محیط لذت ببریم باید اقدام به خرید یک زیرانداز مسافرتی مناسب کنیم.

زیر انداز مسافرتی چند متری بخریم؟

انتخاب طول زیرانداز بستگی به نیاز شما دارد و می خواهید در چه فضایی استفاده کنید. در نظر داشته باشید طول زیرانداز سفری معمولا باید اندازه قد شما باشد. زیراندازهای مسافرتی در اندازه های بسیار مختلفی در بازار موجود است که در زیر به طور معمول آن اشاره می شود:

  • طول 183 سانتیمتر
  • طول 198 سانتیمتر
  • طول 213 سانتیمتر

انواع زیرانداز مسافرتی

زیرانداز ساحلی: زیرانداز های ساحلی با ابعاد زیاد و معمولا از جنس حصیر ساخته می شود. البته از نوع امروزی تر آن به صورت ضدآب و بادی نیز موجود است تا بتوانید استراحت دلچسبی در ساحل دریا داشته باشید.

زیر انداز طبیعت گردی: این نوع زیراندازها در انواع و مدل های بسیار مختلف و جنس های متنوع با توجه به نیازی که دارید در بازار موجود است.

زیر انداز کمپ: اگر قصد کمپ و شبمانی در دل طبیعت را دارید حتما نیاز به یک زیرانداز چادر و کمپ مناسب و حتی یک زیرانداز در زیر کیسه خواب خود خواهید داشت تا شبی به یاد ماندنی در دل طبیعت را تجربه کنید.