کیسه خواب کله گاوی

فیلتر های محصولات
بــــرندها

در حال نمایش 5 نتیجه

نمایش 18 12 9

کیسه خواب پر کله گاوی (پکینیو – جیلو)

برند کله گاوی یا همان پکینیو جز بهترین تولیدکنندگان مطرح کیسه خواب و کمپینگ در ایران است. کیسه خواب های کله گاوی که با نام جیلو نیز شناخته می شود از تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه تولیده شده است. برند کله گاوی (Pekynew) یک برند چینی است. این کیسه خواب کوهنوردی نسبت به محصولات هم رده خود در بازار با همان کیفیت از قیمت مناسبی برخوردار است. برای سفرهای کمپینگ و کوهنوردی چند روزه داشتن تجهیزات کوهنوردی مناسب مخصوصا یک کیسه خواب خوب بسیار ضروری است. چادر، سایبان و کیسه خواب کوهنوردی مانند یک پکیج برای رقم زدن شب و روزهای رویایی در سفرهای کمپینگ و کوهنوردی است. شما می توانید با خرید این محصولات، از برندهای مطرح مثل برند کله گاوی – جیلو – پکینیو، از کیفیت عالی بهره مند شوید.

انواع کیسه خواب پر کله گاوی (جیلو – پکینیو) در زیبا کمپ

کیسه خواب کوهنوردی

کيسه خواب کله گاوی مدل Summit 400: این کیسه خواب جز کیسه خواب های 3 فصل محسوب می شود. وزن کیسه خواب کله گاوی 850 گرم است و دمای کامفورت آن 3+ درجه سانتی گراد است. در ساخت کیسه خواب جیلو Summit 400 از پر اردک سفید استفاده می شود.

کیسه خواب کله گاوی مدل Summit 550: این کیسه  با وزن 1000 گرم جز کیسه خواب های 3 فصل محسوب می شود. در تولید کیسه خواب از پر اردک با تراکم 90/10 استفاده می شود. کیسه خواب جیلو سامیت 550 از دمای خوبی برخوردار است. دمای کامفورت یا آسایش این کیسه خوب 2- درجه سانتی گراد است.

کیسه خواب پکینیو (کله گاوی) مدل Summit 700: این کیسه خواب دارای وزن 1150 گرم با دمای کامفورت آن 4- درجه سانتی گراد است. اگر قصد شب مانی در طبیعت را دارید بهترین گزینه برای شما کیسه خواب جیلو سامیت 700 است.

کیسه خواب کله گاوی آلپس Alps 900: کیسه خواب کله گاوی آلپس 900 دارای وزن 1350 گرم و دمای کامفورت 8- درجه سانتی گراد است. این کیسه خواب گزینه مناسبی برای کمپینگ در هوای سرد است. در کیسه خواب کله گاوی آلپس 900 از پر اردک سفید با تراکم 90/10 با فیل پاور 800 استفاده می شود.

کیسه خواب پکینیو (کله گاوی) فالکن  Falcon 700: یکی از بهترین کیسه خواب های برند کله گاوی یا پکینیو کیسه خواب کله گاوی فالکون 700 است. این کیسه خواب با وزن 1100 گرم و دمای کامفورت یا خواب راحت 8- سانتی گراد جز پرطرفدار ترین کیسه خواب ها است. در این کیسه خواب از پر سفید اردک با تراکم 95/5 استفاده می شود.

قیمت کیسه خواب جیلو در زیبا کمپ

زیبا کمپ ارائه کننده محصولات متنوع کوهنوردی و کمپینگ است. این فروشگاه آنلاین در تلاش است تمام نیاز های شما با قیمت های مناسب تر از همه جا برآورده کند. برای خرید این کیسه خواب برند کله گاوی محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صفحه محصول ثبت سفارش خود را انجام دهید تا در اسرع وقت به شما مشتری محترم تحویل داده شود.