چادر اسنوهاک (snow hawk)

فیلتر های محصولات
بــــرندها

در حال نمایش 11 نتیجه

نمایش 18 12 9

خرید چادر اسنوهاک (snow hawk)

اسنوهاک

اسنوهاک یکی از معروف ترین برندها در تولید لوازم کوهنوردی و کمپینگ است. یکی از محصولات پرطرفدار و شناخته شده این برند انواع چادر کوهنوردی است. این شرکت در سال 2019 دو نمونه چادر جدید وارد بازار کرد که در زیر به آن ها اشاره می شود. برای خرید چادر کوهنوردی اسنوهاک در مدل های مختلف می توانید از فروشگاه اینترنتی زیبا کمپ اقدام بفرمایید.

چادر مسافرتی اسنوهاک مدل دیسکاوری

این چادرها در واقع به هدف کمپینگ و در ارتفاعات کم ساخته و طراحی شده است. مدل دیسکاوری اسنو هاک در سه سایز دونفره، سه نفره و چهار نفره به بازار عرضه شدند.

چادر اسنوهاک مدل سامیت

این مدل چادر کوهنوردی اسنوهاک فقط در سایز دو نفره طراحی شده است و بیشتر مخصوص ارتفاعات است، به علت داشتن سازه تیرک آلومینیوم خاصی که دارد.

ویژگی های چادر اسنوهاک

چادر اسنوهاک

  • چادرهای کوهنوردی اسنو هاک، از پارچه کاملا استاندارد ساخته شده است و کیفیت زیپ و بندهای مناسبی برخوردار است.
  • چادرهای مدل دیسکاوری در دومین سری خود دارای پد تعمیر هستند و پارچه آن ها کاملا ضد آب است.
  • چادرهای کوهنوردی اسنو هاوک تا ارتفاع حدود 3000 متر توصیه می شود.
  • این چادرها دارای طراحی ها زیبا در سه رنگ آبی، قرمز و سبز هستند.

قیمت انواع چادر کوهنوردی و کمپینگ اسنوهاک (snow hawk)

خرید چادر کوهنوردی و کمپینگ جز تصمیمات مهمی است که نیاز به داشتن اطلاعات و دقت زیادی است تا انتخاب مناسبی با توجه به نیاز خود داشته باشید. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی زیبا کمپ انواع مختلف چادر کوهنوردی اسنو هاک را با جزئیات کامل مشاهده کنید و با خیال راحت خریدی مطمئن داشته باشید. زیبا کمپ محصولات برند اسنوهاک را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما مشتری محترم قرار می دهد.